%banner_alternate_text%
Stacks Image 2443
31. avgust

19.00, Odprti oder, Urban Roof (SI) in Zeko (SI): Plesna bitka

20:00, Gledališče Park, Anton Lachky (SK): Nočna Iluzija

21:00, Odprti oder, Iron Skulls (ES): Sinestezija - odlomek

21.30, Gledališče Park, preddverje, pogovor z ustvarjalci predstave Nočna Iluzija



1. september

11.00, Grajska dvorana, doc. dr. Andrej Srakar (SI):
Obrobje in kultura: Kruta dejstva – predavanje in razprava


20.00, Gledališče Park, Žigan Krajnčan in Gašper Kunšek (SI): Ejlijen ekspress

21.00, Odprti oder, Iron Skulls (ES): Sinestezija

22.00, Gledališče Park, preddverje, pogovor z ustvarjalci predstav Ejlijen ekspres in Sinestezija



2. september

11.00, Slovenska (plesna) ulica, Beyond Front@ (AT, HU, HR, SI):
DCL - Plesni laboratorij komunikacije


18.00, Odprti oder, OPUS 1:
predstavitev mladih plesalcev
(AT, CZ, DK, FI, IE, SI)

18.30, Odprti Oder, pogovor z mladimi plesalci

19.00, Odprti oder,
Beyond Front@ (AT, HU, HR, SI): DCL-Plesni laboratorij komunikacije


20.00, Gledališče Park, Soul City (FR): Molitev za molitvijo

21.30, Gledališče Park, preddverje, pogovor z ustvarjalci DCL in ustvarjalci predstave Molitev za molitvijo

23.00, MIKK, Zaključna zabava
31. avgust

19.00, Odprti oder, Urban Roof (SI) in Zeko (SI):
Plesna bitka

20:00, Gledališče Park, Anton Lachky (SK):
Nočna Iluzija

21:00, Odprti oder, Iron Skulls (ES):
Sinestezija - odlomek

21.30, Gledališče Park, preddverje, pogovor z ustvarjalci predstave Nočna Iluzija



1. september

11.00, Grajska dvorana, doc. dr. Andrej Srakar (SI):
Obrobje in kultura:
Kruta dejstva – predavanje in razprava

20.00, Gledališče Park, Ejlijen ekspress (SI)

21.00, Odprti oder, Iron Skulls (ES): Sinestezija

22.00, Gledališče Park, preddverje, pogovor z ustvarjalci predstav Ejlijen ekspres in Sinestezija



2. september

11.00, Slovenska (plesna) ulica,
Beyond Front@ (A, HU, HR, SI):
DCL -Plesni laboratorij komunikacije

18.00, Odprti oder, OPUS 1:
predstavitev mladih plesalcev
(AT, CZ, DK, FI, IE, SI)

18.30, Odprti Oder, pogovor z mladimi plesalci

19.00, Odprti oder,
Beyond Front@ (AT, HU, HR, SI):
DCL-Plesni laboratorij komunikacije


20.00, Gledališče Park, Soul City (FR):
Molitev za molitvijo

21.30, Gledališče Park, preddverje, pogovor z ustvarjalci DCL in ustvarjalci predstave Molitev za molitvijo

23.00, MIKK, Zaključna zabava

© FLOTA 2017