Banner

29. AVGUST - 1. SEPTEMBER 2018, MURSKA SOBOTA, SLOVENIJA

Stacks Image 22362
Predvideni program / Preliminary programme

Torek, 28. avgust /
Tuesday 28 August - uvod / introduction

20:30 Odprti oder /
Open stage
Bryan Little: THE AFRICAN CHYPHER - film (ZA)
______________________________________________________________________________

Sreda, 29. avgust / Wednesday 29 August

19:00 Odprti oder /
Open stage
Lia Ujčič: INDULTADO (SI)

20:00 Gledališče Park /
Park Theatre
Guy Nader/ Maria Campos: SET OF SETS (ES)

21:00 Preddverje Gledališča Park / Park Theatre lobby
pogovor z ustvarjalci / artist talk with: Lia Ujčič, Guy Nader, Maria Campos
______________________________________________________________________________

Četrtek, 30. avgust / Thursday 30 August

19:00 Odprti oder /
Open stage
Anton Lachky Company: CARTOON - odlomek (BE)

20:00 Gledališče Park /
Park Theatre
La Intrusa: Mud Gallery (ES)

21:00 Preddverje Gledališča Park / Park Theatre lobby
pogovor z ustvarjalci / artist talk with: La Intrusa
_____________________________________________________________________________

Petek, 31. avgust / Friday 31 August

17:30 Odprti oder /
Open stage
Žigan Krajnčan, Gašper Kunšek, Jan Krmelj: CHORUS - odlomek (SI)

18:00 Gledališče Park /
Park Theatre
Anton Lachky Company: CARTOON (BE)

19:00 Preddverje Gledališča Park / Park Theatre lobby
pogovor z ustvarjalci / artist talk with: Anton Lachky Company

20:00 Grajsko dvorišče /
Castle - MIKK
Dan Kinzelman in Kristijan Krajnčan: EXPERIMENTAL - JAZZ - glasba / music (USA,SI)

21:00 Grajsko dvorišče /
Castle - MIKK
Bryan Little: THE AFRICAN CHYPHER - film (ZA)

22.30 Grajsko dvorišče /
Castle - MIKK
PLEŠITE Z NAMI / DANCE WITH US - zabava /
party
______________________________________________________________________________

Sobota, 1. september / Saturday 1 September

18:00 Odprti oder /
Open stage
OPUS 1 - izbrane plesne miniature mladih plesalcev /
selected dance miniatures of young dancers

19:00 Gledališče Park /
Park Theatre
Daniele Ninarello & Dan Kinzelman: KUDOKU (IT, USA)

20:00 Preddverje Gledališča Park / Park Theatre lobby
pogovor z ustvarjalci / artist talk with: OPUS1, Daniele Ninarello & Dan Kinzelman

21:00 Gledališče Park /
Park Theatre
Žigan Krajnčan, Gašper Kunšek, Jan Krmelj: CHORUS (SI)

22:00 Preddverje Gledališča Park / Park Theatre lobby
pogovor z ustvarjalci / artist talk with: Žigan Krajnčan, Gašper Kunšek, Jan Krmelj