%banner_alternate_text%
Stacks Image 13275


Festival 14. Fron+@ sodobnega plesa /
14th Fron+@ of Contemporary Dance
28. - 31. avgust / August 28 - 31, Murska Sobota, Slovenija

Sreda, 28. avgust / August 28, Wednesday

18:00 Grajsko dvorišče/ Castle yard
Liquid Loft:
TUJI JEZIKI / FOREIGN TONGUES (AT) 70’
19:30 MIKK
pogovor z ustvarjalci/ artist talk

20:30 Grajsko dvorišče/ Castle yard
Gaspar Noe:
VRHUNEC / CLIMAX
(FR,BE) 95’ - film

22:30 MIKK
Plešite z nami/ Dance With Us -
zabava / party


Četrtek, 29. avgust / August 29, Thursday

ODPRTO MESTO I / OPEN CITY I

16:30 Železniška postaja / Railway station
Matevž Dobaj:
RAZDELJENE STVARI / THINGS APART
(SI/BE)

17:15 Ploščad Martina Luthra
Fabio Liberti, Jernej Bizjak:
SOLO ZARES / SOLO FOR REAL
(IT/SI)

MIKKova terasa / MIKK caffe terrace
Tina Dobaj:
UTELEŠENA ARHITEKTURA /
EMBODIED ARCHITECTURE
(SI)

Grajsko dvorišče/ Castle yard
Ziggurat Project: NUJNOST DIHANJA /
URGENT NEED TO BREATHE (HU)

19:00 Grajsko dvorišče/ Castle yard
pogovor z ustvarjalci ODPRTO MESTO I /
artist talk OPEN CITY I

20:30 Odprti oder / Open stage
Rosana Hribar: RAZGALJENO / EXPOSED (SI) 50’
21:30 Odprti oder / Open stage
pogovor z ustvarjalci/ artist talk
Petek, 30. avgust / August 30, Friday

ODPRTO MESTO II / OPEN CITY II

17:30 Spomenik zmage/ Victory monument
Maayan Danoch: TELEPATSKA DELA / TELEPATHY WORKS (IL/DE)

Trubarjev drevored
Fabio Liberti, Jernej Bizjak:
NE, POLJUBI / DON’T, KISS
(IT/SI)

Trubarjev drevored
Katharina Senk/D.ID: »SUPER(ČLOVEK)« / »SUPER(HUMAN)« (AT)

Grajska ploščad / Castle platform
Charlie Brittain: LIMBIČNO / LIMBIC (UK)

19:30 Grajsko dvorišče/ Castle yard
pogovor z ustvarjalci ODPRTO MESTO II /
artist talk OPEN CITY II

20:30 Grajsko dvorišče / Castle yard
Peter Bilak & Lukaš Timulak:
VSOTA VSEH DELCEV/
THE SUM OF ALL PARTS
(NL) 4’ - film

Ruben van Leer:
SIMETRIJA /SYMMETRY
(NL) 30’ - film

Natalianne Boucher:
KONTINUUM / CONTINUUM
(FR) 10’ - film

22:00 MIKK
Plešite z nami / Dance With Us -
zabava / party


Sobota, 31. avgust / August 31, Saturday

18:00 Odprti oder / Open stage
Plesne miniatur izbrane na mednarodnem plesnem tekmovanju OPUS 1 / Dance miniatures selected at the international dance competition

19:00 Odprti oder / Open stage
Eva Maria Schaller: KAR ZADRŽUJEMO V SEBI /
WHAT WE HOLD INSIDE
(AT) 30’

19:30 Odprti oder / Open stage
pogovor z ustvarjalci/ artist talk

20:30 Gledališče Park / Park Theatre
Lutkovno gledališče Ljubljana
POSVETITEV POMLADI - lutkovni balet /
Ljubljana Puppet Theatre:
THE RITE OF SPRING
(SI) - 45’ - a puppet ballet
21:30 Preddverje Gledališča Park /
Park Theatre Lobby
pogovor z ustvarjalci/ artist talk

© FLOTA 2019